VNITŘNÍ OČISTA ORGANISMU

Lidský organismus je každodenně vystavován škodlivým vlivům a negativnímu působení toxických látek znečištěného životního prostředí.

Nezdravý životní styl, stres,nedostatek pohybu a odpočinku, nevyvážená strava,nedostatečný pitný režim ,antibiotika a jiné léky zatěžující a poškozující trávicí soustavu,játra a ledviny. Toto všechno jsou faktory , jejichž působení vyvolává v lidském těle takzvanou intoxikaci – postupné zanášení organismu jedy.

Příznaky a projevy intoxikovaného těla jsou různorodé a velmi znepříjemňují každodenní život. Celková indisposice,únava,malátnost,deprese,nervové vypětí, úzkost,výkyvy nálad,výpadky paměti,bolesti hlavy,migréna, předčasné stárnutí, zápach z úst,bílý povlak na jazyku , nadýmání,říhání, poruchy trávení, zácpa, neuspokojitelný pocit hladu, sklon k obesitě, snížená imunita,častá rýma a kašel,alergie,vyrážky,akné,celulitida, bolesti zad a nosných kloubů.

Colon-hydroterapie výrazně napománá při řešení těchto nepříjemných zdravotních problémů . Proplachy tlustého střeva vedou k očistě a ozdravení nejen vlastního orgánu,ale i celého organismu.